Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Antonín Obadal - autodopravaJavorník

Nabízíme profesionální služby v oblasti autodopravy. Mezi hlavní strategie naší firmy patří nepřetržité řízení kvality naší činnosti. Ochotné jednání je pro nás samozřejmostí. Nabízíme využití naší komfortní autobusové dopravy. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autobusovou přepravu. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům. Snadno Vám zajistíme i dopravu na Vámi zvolený zájezd.

Kontaktní údaje:

Javorník 297
69674 Javorník

 
Telefon: +420518329647
E-mail: obadal.bus@c-box.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Štěpán Škopík - autodoprava

Naše společnost působí v oblasti autodopravy. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě a schopnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Vaše požadavky vyřídíme opravdu rychle. Při své práci dbáme především na seriózní a profesionální přístup našich zaměstnanců. Zajistíme pro Vás silniční dopravu za bezkonkurenčních podmínek. Provozujeme bezpečnou autobusovou dopravu. Nezapomínáme ani na autobusovou dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Zicha - Zájezdoví a najímaní dopravci

Můžeme pro vás zajistit veškeré služby v oblasti autodopravy. Využijte naše kvalitní služby v oblasti dopravy a přepravy. Poskytujeme také spolehlivou autobusovou dopravu. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti autobusové dopravy. Nákladní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Nabízíme cenově přijatelnou mezinárodní dopravu a přepravu. Nabízíme také služby vnitrostátní dopravy a přepravy. Objednejte si u nás přepravu zájezdu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Konečný, autodoprava

Neváhejte vyzkoušet naši autodopravu. Naše firma, která se zabývá dopravou, si zakládá na své serioznosti. Naše znalosti jistě oceníte při dopravě a přepravě zboží. Naše dopravní kancelář nabízí služby o vysoké kvalitě. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Poskytneme Vám služby v oblasti osobní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Nejedlík, autobusová doprava

Naše firma nabízí komplexní služby v autodopravě. Klademe důraz na serióznost při poskytování dopravních služeb. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Naše firma nabízí rychlou přepravu osob i zboží. Nabízíme možnost autobusové dopravy na zakázku. Nabízíme vám kvalitní služby v oblasti dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku