Nepřehlédněte

Milan SZABO, s.r.o.Modřice

Naše autodoprava je rychlá a spolehlivá. Zakládáme si na rychlosti. V oblasti dopravy vám poskytneme kvalitu za rozumnou cenu. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jsou velice oblíbené díky výhodné ceně a spolehlivosti. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti přepravy. Jsme společností, která se zaměřuje na mezinárodní dopravu. Jsme nejlepší na trhu ve vnitrostátní dopravě.

Kontaktní údaje:

U Vlečky 622
66442 Modřice

E-mail: milan.szabo@volny.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Autodoprava Vikr, s.r.o.

Díky naší firmě je autodoprava dostupná i pro vás. Zaručíme Vám zcela seriózní jednání. Rychlost a spolehlivost je pro nás prioritou. Zařídíme pro vás kvalitní a spolehlivou autobusovou dopravu. Naše služby autobusové dopravy a přepravy jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bus Agency, s.r.o.

Naší specializací je silniční autodoprava. Poptejte u nás silniční přepravu. Nabízíme rychlé vyřízení jednotlivých zakázek. V přepravě poskytujeme nadstandardní kvalitu a profesionální přístup. Nabízíme autobusovou dopravu osob. Na naši autobusovou přepravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dr. Boleslav Vaverka - autobusová doprava Brno

Využijte autodopravu naší firmy. Rádi využijeme svých znalostí dopravy a přepravy k Vaší spokojenosti. Nabízíme služby v oblasti spedice a nákladní silniční dopravy. Počítejte u nás se zcela seriózním jednáním. Využijte našich služeb, vstřícnosti a ochoty našich zaměstnanců. Cílem naší přepravní společnosti je dlouhodobé poskytování kvalitních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autodoprava Jan Nevěděl

Naše společnost, která provozuje autodopravu, poskytuje kvalitní a seriózní služby. Jsme specialisté na dopravu díky našim znalostem a zkušenostem. Nabízíme spolehlivost, rychlost a vysokou kvalitu přepravy. Snažíme se být spolehlivým partnerem ve službách nákladní dopravy. Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb v oblasti osobní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku