Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan SZABO, s.r.o.Modřice

Naše autodoprava je rychlá a spolehlivá. Zakládáme si na rychlosti. V oblasti dopravy vám poskytneme kvalitu za rozumnou cenu. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jsou velice oblíbené díky výhodné ceně a spolehlivosti. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti přepravy. Jsme společností, která se zaměřuje na mezinárodní dopravu. Jsme nejlepší na trhu ve vnitrostátní dopravě.

Kontaktní údaje:

U Vlečky 622
66442 Modřice

 
E-mail: milan.szabo@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autobusová doprava Josef Jílek

Specializujeme se na profesionální autodopravu s prověřenými řidiči. Nabízíme vysokou kvalitu služeb v oblasti dopravy a přepravy. Jsme společnost se silným zázemím a profesionálním přístupem, která důsledně dbá na včasnost a rychlost vyřízení zakázek, včetně dodržení stanovených termínů. Soustředíme se především na maximální ochotu. Kdykoli Vám rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby v oblasti autobusové dopravy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bus Agency, s.r.o.

Naší specializací je silniční autodoprava. Poptejte u nás silniční přepravu. Nabízíme rychlé vyřízení jednotlivých zakázek. V přepravě poskytujeme nadstandardní kvalitu a profesionální přístup. Nabízíme autobusovou dopravu osob. Na naši autobusovou přepravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tourbus, a.s.

Zajistěte si u nás služby v oblasti autodopravy dostupné pro každého. Kvalita v rámci dopravy a přepravy je u nás zaručena. Od naší společnosti můžete očekávat spolehlivé služby v rámci mezinárodní dopravy. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí vnitrostátní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům. V bezpečí Vás dovezeme až k Vašemu ubytování. Nabízíme Vám zajištění dopravy na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brapro, s.r.o.

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. Nebudete litovat, pokud využijete silniční dopravu s námi. Můžete se na nás kdykoli obrátit, rychle vám vyhovíme. Nabízíme autobusovou dopravu osob. Věnujeme se také službám autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku