Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

San Marble, spol. s r.o.Týniště nad Orlicí

Poskytujeme široký výběr potřeb pro domácnost. Dbáme na vysokou kvalitu našeho sortimentu. S našimi bytovými doplňky se v každé domácnosti budete cítit jako na zámku. Sprchové kouty vyrábíme s ohledem na funkčnost i design. Vyberte si z širokého množství různých typů van. S výběrem vybavení pro Vaši koupelnu rádi poradíme. Při výrobě interiérových dveří používáme ty nejmodernější technologie.

Kontaktní údaje:

Rašovice
51721 Týniště nad Orlicí

 
Telefon: +420494371314
E-mail: san.marble@sanmarble.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Hybler-koupelny

Vyhlédněte si u nás ty správné potřeby pro domácnost. Naši zákazníci oceňují pečlivost zpracování našeho sortimentu. Ochota k zákazníkům je jeden z hlavních atributů naší firmy. Zajistíme rychlou výrobu, dodávku i montáž. Přicházíme na trh se seriózní nabídkou. Kvalita našeho sortimentu je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Hofman- Výroba koupelnového a sanitárního vybavení

Nabídneme vám kvalitní potřeby pro domácnost. Naši zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní. Kvalita našich služeb a výroby jsou naší vizitkou. Využijte našich znalostí při bezplatném poradenství. Nabízíme kvalitní a seriózní jednání. Naše firma je známá svou rychlostí a flexibilitou. Vyrábíme, prodáváme a montujeme vany do koupelen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KOVEX, výrobní družstvo

Pomůžeme vám vybrat si ty správné potřeby pro domácnost. S ochotou Vám vyhovíme. Bytové doplňky dodají každému domovu jeho osobitou tvář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku