Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hbs cz, s.r.o.Praha

Nabídneme vám kvalitní potřeby pro domácnost. Proces naší výroby je ovlivňován sběrem znalostí o vývoji technologií. Jsme oblíbeným výrobcem pro rychlost, s jakou pracujeme. Zákazníci se na nás obracejí s vysokými nároky na pečlivost zpracování. S veškerými problémy ochotně pomůžeme.

Kontaktní údaje:

Průmyslová 566/5
10800 Praha

 
Telefon: +420281033426

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Trylek, s.r.o.

Pomůžeme vám vybrat si ty správné potřeby pro domácnost. Rychlá komunikace se zákazníkem je pro nás důležitá. S našimi bytovými doplňky se v každé domácnosti budete cítit jako na zámku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sanita - René Šimík

Najdeme pro vás ty nejvhodnější potřeby pro domácnost. I při vysoké rychlosti výroby dodržujeme pečlivost zpracování. Vyberte si z širokého množství různých typů van. Bytové doplňky jsou rozhodně tím, co dělá náš život krásnějším.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SAPHO Koupelny

Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních potřeb pro domácnost. Kvalita našich služeb a výroby jsou naší vizitkou. Zajistíme odborné poradenství při výběru vhodného osvětlení. Vyberte si z širokého množství různých typů van. U výběru sprchových koutů poskytujeme odborné poradenství. Bytové doplňky jsou rozhodně tím, co dělá náš život krásnějším..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roemark, spol. s r.o.

Ze široké nabídky kvalitních potřeb pro domácnost si jistě vyberete i vy. Máme pro vás ty nejoblíbenější bytové doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku