Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autobusy Vřesina, s.r.o.Ostrava

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Naše dopravní služby vynikají svou rychlostí a spolehlivostí. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby autobusové dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajišťujeme rovněž vnitrostátní přepravu různých zásilek.

Kontaktní údaje:

Podzámčí 1951/65
71000 Ostrava

 
Telefon: +420596245869
E-mail: janklement@quick.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bohumil Slowik, přeprava osob

Sjednejte si u nás také služby v oblasti autodopravy. Naše služby jsou postavené především na jejich kvalitě. Naše osobní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Na naši kamionovou dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme cenově přijatelnou mezinárodní dopravu a přepravu. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Spolehněte se na naši přepravu k ubytování. Naše dopravní společnost Vám zajistí i celý zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Haltof TRANSIT Expres

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobusová doprava Václav Turčín

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. Naše firma se specializuje na kvalitní silniční dopravu a přepravu. Naše společnost disponuje při dopravě velkou ochotou. Pro firmy i samostatné osoby zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu. Poskytujeme služby v oblasti autobusové dopravy. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rostislav Knýbel, autobusová doprava

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. Naši řidiči vystupují příjemně a seriózně. Zajišťujeme též silniční služby v rámci přepravy. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost zákazníka, jakost poskytovaných služeb a dostatek znalostí i zkušeností zaměstnanců. Vždy dbáme na dostatečnou rychlost při vyřizování zakázky. Můžeme pro vás zajistit bezpečnou autobusovou dopravu. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku