Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Haltof TRANSIT ExpresOstrava

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Kontaktní údaje:

Korunní 807/15
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596616142
E-mail: transit.expres@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Martin Adámek Adam

Máme zkušený tým pracovníků v oblasti naší autodopravy. S naší dopravou máte záruku spolehlivosti a rychlosti. Bezpečná a efektivní silniční doprava je naší prioritou. Naše ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. V oblasti dopravy máme široké znalosti nabyté dlouhodobou činností. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobusová doprava Václav Turčín

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. Naše firma se specializuje na kvalitní silniční dopravu a přepravu. Naše společnost disponuje při dopravě velkou ochotou. Pro firmy i samostatné osoby zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu. Poskytujeme služby v oblasti autobusové dopravy. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Ševčík Autodoprava

Jsme specialisté na autodopravu. Nabízíme komplexní přepravní služby díky dlouholetým znalostem v tomto oboru. Využijte naši kvalitní dopravu. Využijte našich služeb, vstřícnosti a ochoty našich zaměstnanců. Potřebné zboží přepravíme, dopravíme rychle. Realizujeme spolehlivou autobusovou dopravu. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Tvrdý Autodoprava, s.r.o.

Naše společnost nabízí prověřenou autodopravu. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru dopravy. Kvalita přepravních služeb je u nás na vysoké úrovni. Zařídíme pro vás kvalitní a spolehlivou autobusovou dopravu. Naše autobusová doprava je nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku