Nepřehlédněte

Petr Haltof TRANSIT ExpresOstrava

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Kontaktní údaje:

Korunní 807/15
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596616142
E-mail: transit.expres@tiscali.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autobusy Vřesina, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Naše dopravní služby vynikají svou rychlostí a spolehlivostí. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby autobusové dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajišťujeme rovněž vnitrostátní přepravu různých zásilek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koordinátor Odis, s.r.o.

Naše autodoprava je spolehlivá, levná, rychlá a kvalitní. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na serioznost, znalosti, zkušenosti a další osobní kvality našich zaměstnanců. Nabídneme vám také ochotný přístup. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s maximální znalostí. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autobusovou přepravu. Jsme tou správnou volbou v oblasti železniční přepravy. Naše služby z oblasti osobní dopravy a přepravy jsou mezi klienty velmi žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vítězslav Kolář Autodoprava

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Pracujeme na zvyšování kvality. Garantujeme Vám nadstandardní rychlost jednání. Rádi pro vás zajistíme spolehlivé služby v oblasti autobusové dopravy. Poskytneme Vám služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohumil Slowik, přeprava osob

Sjednejte si u nás také služby v oblasti autodopravy. Naše služby jsou postavené především na jejich kvalitě. Naše osobní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Na naši kamionovou dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme cenově přijatelnou mezinárodní dopravu a přepravu. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Spolehněte se na naši přepravu k ubytování. Naše dopravní společnost Vám zajistí i celý zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku