Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autobusová doprava Václav TurčínVáclavovice

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. Naše firma se specializuje na kvalitní silniční dopravu a přepravu. Naše společnost disponuje při dopravě velkou ochotou. Pro firmy i samostatné osoby zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu. Poskytujeme služby v oblasti autobusové dopravy. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Frýdecká 247
73934 Václavovice

 
Telefon: +420596833178
E-mail: turcinvaclav@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ČSAD Frýdek - Místek, a.s.

S naší autodopravou budete spokojeni. Silniční doprava je obor, kterému věnujeme maximální pozornost. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě a schopnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Hledáte-li spolehlivého partnera pro vnitrostátní přepravu, obraťte se na nás. Jsme tou správnou volbou v oblasti dopravy pro zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohumil Slowik, přeprava osob

Sjednejte si u nás také služby v oblasti autodopravy. Naše služby jsou postavené především na jejich kvalitě. Naše osobní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Na naši kamionovou dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme cenově přijatelnou mezinárodní dopravu a přepravu. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Spolehněte se na naši přepravu k ubytování. Naše dopravní společnost Vám zajistí i celý zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koordinátor Odis, s.r.o.

Naše autodoprava je spolehlivá, levná, rychlá a kvalitní. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na serioznost, znalosti, zkušenosti a další osobní kvality našich zaměstnanců. Nabídneme vám také ochotný přístup. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s maximální znalostí. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autobusovou přepravu. Jsme tou správnou volbou v oblasti železniční přepravy. Naše služby z oblasti osobní dopravy a přepravy jsou mezi klienty velmi žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rostislav Knýbel, autobusová doprava

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. Naši řidiči vystupují příjemně a seriózně. Zajišťujeme též silniční služby v rámci přepravy. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost zákazníka, jakost poskytovaných služeb a dostatek znalostí i zkušeností zaměstnanců. Vždy dbáme na dostatečnou rychlost při vyřizování zakázky. Můžeme pro vás zajistit bezpečnou autobusovou dopravu. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku