Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Elanor, spol. s r.o.Praha

Poskytujeme služby domácnostem, malým i velkým firmám v oblasti výpočetní techniky. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. Kvalita prodeje spolu se sortimentem našeho obchodu je pro naše zákazníky rozhodující. Zabýváme se prodejem kvalitních a cenově dostupných notebooků. Bezpečný software vám usnadní práci. V našem prodeji nabízíme široký výběr softwarů. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tablety. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky. U nás nakoupíte veškeré síťové prvky. Využijte naše služby na školení.

Kontaktní údaje:

Kodaňská 1441/46
10100 Praha

 
Telefon: +420234066700
E-mail: info@elanor.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

JSP Systems, s.r.o.

Naše společnost se věnuje žádaným službám v oblasti výpočetní techniky. Klienti šetří čas i finance využitím možnosti poradenství současně s nákupem v obchodě s výpočetní technikou, který provozuje naše společnost. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Dbáme na to, aby byly objednávky vyřízeny rychle. Ochotně vám pomůžeme s každým vaším požadavkem. Přesvědčte se sami o naší serióznosti při prodeji výpočetní techniky. Specializujeme se na kvalitu nabízeného zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Advent, spol. s r.o.

Zajistěte si u nás služby v oblasti výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme širokou škálu softwarů. Provádíme školení na obsluhu výpočetní techniky. Jsme specializovaný prodejce v prodeji tabletů. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Poskytujeme i prodej na splátky. S námi seženete nejlepší síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nugget SW, s.r.o.

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Cílem managementu naší prodejny bylo zajistit rozmanitý sortiment prodeje vysoké kvality a současně nabídnout zákazníkům příjemné cenové relace. Poradíme Vám jak vybrat ten správný notebook. Provádíme konfigurace přidaného softwaru. S prodejem tabletů máme dlouholeté zkušenosti. Kopírky od nás osloví velkým výkonem. Pořiďte si na splátky to, co potřebujete. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A.S.E.I., spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota vůči zákazníkům se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Při výběru výpočetní techniky vám rádi poskytneme poradenské služby. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny s výpočetní technikou na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku