Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autospol Čadek, s.r.o.Strakonice, Přední Ptákovice

Naše společnost, která se zabývá prodejem aut, vám nabízí velký výběr a profesionální servis. U nás preferujeme přátelský přístup, příznivé ceny, rychlost a kvalitu našich služeb. S našimi znalostmi vám pomůžeme při výběru z našeho sortimentu. Našim prodejcům klademe důraz na serioznost. Ten nejlepší servis naleznete jen u nás.

Kontaktní údaje:

Povážská 358
38601 Strakonice, Přední Ptákovice

 
Telefon: +420606750088
E-mail: moto@autospolcadek.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

David Punčochář

U naší firmy, která se zabývá prodejem aut, se vám budou věnovat skuteční profesionálové. Sháníte li automobil za dobrou cenu, neváhejte zajít do našeho obchodu. Nabízíme vám vždy seriozní jednání při prodeji aut. Přijďte se přesvědčit o naší skvělé znalosti našeho sortimentu. Děláme práci rychle a kvalitně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radek Černický

Máme bohatou nabídku aut na prodej. Kvalitní auto-moto zboží z naší nabídky jistě oceníte. Rádi bychom vyzdvihli ochotu našich prodejců. Náš personál vždy jedná seriozně a s ochotou pomoci. Špičkové znalosti v oblasti auto-moto potřeb jsou pro naše pracovníky samozřejmostí. Servis vozidel od nás je opravdu na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Samohejl

Zajišťujeme prodej aut v perfektním stavu. Ochota a profesionalita je pro naše prodejce samozřejmostí. Při prodeji automobilů, poskytujeme i odborné znalosti při výběru. Rychlost nesmí chybět žádnému z našich prodejců. I seriózní jednání našich zaměstnanců je dobrou vizitkou. Automobily od nás jsou spolehlivé i při zachování dobré ceny pro naše zákazníky. Kvalitní vozy jsou samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku