Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

WALINGER, spol. s r.o.Praha

Zprostředkujeme Vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Jsme specialisté na servis výpočetní techniky. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku aktivních i pasivních síťových prvků. Nákup na splátky je tou správnou volbou. Pořiďte si u nás kvalitní kopírku zcela dle Vašich požadavků. Nabízíme levné tablety určené právě pro vás. Nabízíme odborné konzultace a školení spojené s výpočetní technikou. Zaměřili jsme se na prodej komponent výpočetní techniky a současně jsme pro naše zákazníky zajistili personál s příjemným vystupováním a nadstandardní služby spojené s nákupem. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich softwarů. Vyberte si ke svému stolnímu počítači nebo notebooku kvalitní LCD monitor. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Přijďte si do našich prodejen vybrat ze širokého sortimentu tiskáren. Náš profesionální tým Vám zajistí správné fungování Vašeho počítače díky správné instalaci hardwaru.

Kontaktní údaje:

Ostrovského 3167/36
15000 Praha

 
Telefon: +420241441633
E-mail: obchod@walinger.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SOFTconsult

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem, v prodeji výpočetní techniky, jsme jedničkou na trhu. Jsme prodejnou kladoucí důraz na serióznost a osobní přístup. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme i prodej softwaru. Naše firma se specializuje na školení a poradenskou činnost v oblasti výpočetní techniky. Se síťovými prvky od nás kupujete také kvalitu za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

INT BOHEMIA, a.s.

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. Nabízíme kvalitní tablety. U nás k dostání nejširší výběr kopírek. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

axis, spol. s r.o.

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Naše společnost zajišťuje prodej IT techniky. Síťové prvky od nás jsou kvalitní a praktické. U nás můžete nakoupit také na splátky. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí. Nabízíme levné tablety určené právě pro vás. Nabízíme profesionální služby spojené s instalací serverů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Vaše zboží si pořídíte už dnes díky výhodnému nákupu na splátky. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Přijďte k nám využít nabídky mnoha druhů hardwaru. Provádíme konfigurace přidaného softwaru. Naše notebooky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. V našem servisu najdete skvělé odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku