Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o.Praha

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Vaše zboží si pořídíte už dnes díky výhodnému nákupu na splátky. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Přijďte k nám využít nabídky mnoha druhů hardwaru. Provádíme konfigurace přidaného softwaru. Naše notebooky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. V našem servisu najdete skvělé odborníky. V naší nabídce najdete také prodej kvalitní výpočetní techniky. Poskytujeme ověřené informace při prodeji síťových prvků.

Kontaktní údaje:

Nad obcí I 1392/2
14000 Praha

 
Telefon: +420257310090
E-mail: cegra@cegra.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

axis, spol. s r.o.

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Naše společnost zajišťuje prodej IT techniky. Síťové prvky od nás jsou kvalitní a praktické. U nás můžete nakoupit také na splátky. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí. Nabízíme levné tablety určené právě pro vás. Nabízíme profesionální služby spojené s instalací serverů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

INT BOHEMIA, a.s.

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. Nabízíme kvalitní tablety. U nás k dostání nejširší výběr kopírek. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nemetschek, s.r.o.

Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Software za atraktivní ceny pořídíte na naší prodejně ještě dnes. Máme pro vás tablety za bezkonkurenční ceny. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Miroslav RUSIŇÁK, s.r.o.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. Jsme odborníky na počítačové softwary. Pro naše zákazníky připravujeme skupinová nebo individuální školení z oblasti výpočetní techniky. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! U kopírek z naší nabídky oceníte její jednoduchou obsluhu. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku