Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Delcam Brno, s.r.o.Brno

Výborně se orientujeme v problematice služeb v oblasti výpočetní techniky. V prodeji výpočetní techniky máme velké zkušenosti. Pořiďte si u nás spolehlivý notebook. Využijte naší nabídky na nákup software. Pro naše zákazníky připravujeme skupinová nebo individuální školení z oblasti výpočetní techniky. Naše tablety jsou zárukou kvality. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. Dodáváme síťové prvky za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Tuřanka 220/15
62700 Brno

 
Telefon: +420532123360
E-mail: obchod@delcam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Tichý, CAD software

Kvalita poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky a odborně vyškolení zaměstnanci jsou v naší společnosti prioritou. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice výpočetní techniky má. Naše notebooky osloví každého uživatele. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich softwarů. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů. Konečně nabídka kvalitních tabletů za výhodné ceny. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. U nás můžete nakoupit zboží na splátky s výhodným úrokem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Michal Bubik, software pro CAD a 3D modelování

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Prodáváme spolehlivé notebooky pro každého. Využijte naší nabídky na nákup software. Nabízíme kvalitní tablety. Vyberte si u nás kopírku, která odpovídá Vašim požadavkům. Nezoufejte, u nás je možno nakoupit na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MCAE Systems, s.r.o.

Našim klientům poskytujeme i různé služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita za rozumnou cenu je u nás zaručena. Naše společnost prodává kvalitní tiskárny. Notebooky, které nabízíme, potěší každého z kupujících. Náš profesionální tým Vám zajistí správné fungování Vašeho počítače díky správné instalaci softwaru. Sortiment prodeje výpočetní techniky je rozmanitý a ve vysoké jakosti. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Nakoupit u nás můžete také na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aleš Černý, prodejce softwaru

Naše společnost je odborník na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout velmi kvalitní služby. Všechny objednávky vyřizujeme maximálně seriózně. Vaše dotazy ohledně výpočetní techniky, zodpovíme rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku