Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Václav PešekŠtěnovice

V naší firmě vám nabídneme opravdu širokou nabídku v oblasti auto moto. Rádi se pyšníme dobrou cenou našich služeb. Ve světě auto-moto služeb se soustřeďujeme na kvalitu. Svými znalostmi vám rádi poradíme se vším, co se týče auto-moto. V naší nabídce naleznete krásné moderní a kvalitní vozy. Provozujeme pneuservis s kvalitními službami.

Kontaktní údaje:

Plzeňská 145
33209 Štěnovice

 
Telefon: +420606850983

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autoopravna Mencl

Provozujeme podnik s bohatou nabídkou v oblasti auto moto. U nás je kvalita auto-moto služeb zaručena. Poskytujeme jen moderní služby. Opravu vašeho auta provedeme rychle, takže nebudete muset dlouho čekat. V případě jakéhokoliv problému s pneumatikou kontaktujte náš pneuservis. Jsme schopni vám zajistit automatické ovládání spojky (autoclutch). Naše stk je zárukou kvalitně odvedené práce na vašem vozidle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AUTO Roneš

Vybírejte z naší široké nabídky produktů v oblasti auto-moto. Poskytujeme kompletní a profesionální pneuservis. Sháníte použité náhradní díly na váš automobil, přijďte si vybrat k nám. Věnujeme se prodeji levných autodílů. V prodeji máme také nejrůznější plechové disky. Ocelové disky jsou u nás za příjemnou cenu. Motoristé jistě ocení naši nabídku litých disků. Specializujeme se také na prodej hliníkových disků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luděk Štengl

Pod jednou střechou naleznete nabídku služeb v oblasti auto moto. Budete mile překvapeni ochotou našich mechaniků. Zaručujeme se, že máme dostatečné znalosti v oblasti auto-moto služeb. Provádíme oblíbené služby v oboru auto-moto. Prodáváme bezpečná a rychlá auta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Bezděk

Zajišťujeme nabídku služeb v oblasti auto moto. Vašemu autu věnujeme individuální a profesionální péči. U našich služeb naleznete pouze kvalitu. K dispozici máme rychlý servis. Poskytujeme montáž tažného zařízení na všechny běžné automobilové značky. Nabízíme vám také zajištění automatické ovládání spojky pro vaše vozidla. Provádíme detailní stk za nejlepší ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku