Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ALFATEST, s.r.o.Brno

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jednou z činností naší instituce je poradenství. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Ochota pracovníků je u nás garantována. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Kontaktní údaje:

Tuřanka 1222/115
62700 Brno

 
Telefon: +420548187201
E-mail: alfatest@alfatest.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český výzkum, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masarykova univerzita - Mezinárodní politologický ústav

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Vědecké bádání provádíme v politologickém ústavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PM lab, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav územního rozvoje

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku