Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

VÍTKOVICE - Výzkum a vývoj, spol. s r.o.Ostrava

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Kontaktní údaje:

Pohraniční 693/31
70300 Ostrava

 
Telefon: +420595956029
E-mail: jaroslav.pindor@vitkovice-vyzkum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Informetal

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Forsteel, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše instituce poskytuje i poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lumír Binar Lammb, opravna strojů

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku