Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Amatérská prohlídka oblohyBrno

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Jsme jedni z nejlepších v tenisu v okolí.

Kontaktní údaje:

Kubešova 2626/8
61200 Brno

 
E-mail: apo@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká speleologická společnost, ZO 6-13 Jihomoravský kras, Mikulov

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MINI Fan Club

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Jsme seriozní organizací. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Společnost pro studium proměnných hvězd - B.R.N.O.

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Svým členům nabízíme společné setkávání. Věci řešíme ochotně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká astronomická společnost

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Náš spolek se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku