Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BCOMP.CZLoštice

Využijte našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše firma zajišťuje prodej sortimentu výpočetní techniky. Dovoz zboží Vám můžeme zaručit. Prodáváme levnou výpočetní techniku včetně repasované. Naše záložní zdroje jsou zárukou kvality.

Kontaktní údaje:

Olomoucká 645/115
78983 Loštice

 
Telefon: +420777085552, +420777085553, +420583445259
E-mail: info@bcomp.cz, suchanovska@bcomp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IT comp Vít Komárek

Jsme profesionálové ve službách v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci oceňují především kvalitu služeb. Máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství na veškerou výpočetní techniku. Prodej kvalitních komponentů výpočetní techniky je naší prioritou. Obraťte se na naši firmu také s požadavkem na servis výpočetní techniky. Využijte u nás možnost montáže výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technimax, s.r.o.

Rádi vám poskytneme služby v oblasti výpočetní techniky. Repasované zboží od nás je také moderní. Tiskárny od nás, to je záruka kvalitního tisku. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich počítačů. Prodáme vám kvalitní a praktické notebooky. Vyberte si z široké nabídky monitorů pro domácí i firemní použití. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku