Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

RNDr. Viktor PlačekNový Knín

Kvalitní a spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky jedině od naší společnosti. Heslem naší prodejny výpočetní techniky, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Seriózní jednání je pro nás zásadní vlastností. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. Spolehněte se na opravdové odborníky maximálně znalé ve svém oboru. Využijte možnosti montáže výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

náměstí Jiřího z Poděbrad 64
26203 Nový Knín

 
Telefon: +420602725447
E-mail: pcrinja@vitorplacek.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Benefit Computers, s.r.o.

Vaší kanceláři poskytneme veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. Jednou z námi nabízených služeb je prodej výpočetní techniky. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku počítačů. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Pro pohodlnou práci na počítači je třeba také správně zvolený monitor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UniComputer

Náplní naší práce je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme seriózní přístup, který jako zákazník zaručeně oceníte. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. S prodejem výpočetní techniky dodáváme i kvalitní servis. Hledáte zabezpečení pro vaše souborové servery, u nás Vám poskytneme nejlepší řešení. Dále zajištujeme servis kopírek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Štoll

Zákazníci si mohou u naší společnosti objednat služby v oblasti výpočetní techniky. Naše záložní zdroje neomezí práci vašich počítačů při delším výpadku proudu. S výběrem softwaru podle vašich požadavků vám pomůže kvalifikovaný personál naší prodejny. Nabízíme široký výběr monitorů. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Naše tiskárny osloví každého uživatele. Naše repasované počítače jsou nejlevnější. Nabízíme Vám servis výpočetní techniky za bezkonkurenční ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BOXED, s.r.o.

Specializujeme se na veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. U nás najdete bohatou nabídku výpočetní techniky. Jsme kvalitním servisem výpočetní techniky. Snadno pro Vás zajistíme i montáž výpočetní techniky. Hlavní výhodou repasované techniky je bezesporu cena. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Využijte naší bohaté nabídky praktických monitorů. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku