Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

1.KUKU PC počítačePraha, Žižkov

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Repasovaná technika od nás slouží jako nová. Mimo výpočetní techniku nabízíme také počítače. Notebook dnes umí plnohodnotně nahradit klasický stolní počítač. Vyberte si u nás monitor dle Vašich představ.

Kontaktní údaje:

Bořivojova 783/83
13000 Praha, Žižkov

 
Telefon: +420602833926, +420608360231
E-mail: prodej@kuku.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

levne-notebooky-pc.cz

Výborně se orientujeme v problematice služeb v oblasti výpočetní techniky. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Jsme specialisté na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Potřebujete-li servis výpočetní techniky, obraťte se na naše zaměstnance. Zabýváme se prodejem repasované výpočetní techniky. V rámci výpočetní techniky prodáváme i počítače..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

J.A.V., s.r.o.

Klienti jsou velmi spokojeni s našimi službami v oblasti výpočetní techniky. Prodej je jedním z našich odvětví. Prodáváme pouze kvalitní počítače. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. Naše firma se specializuje také na prodej software.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RNDr. Viktor Plaček

Kvalitní a spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky jedině od naší společnosti. Heslem naší prodejny výpočetní techniky, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Seriózní jednání je pro nás zásadní vlastností. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. Spolehněte se na opravdové odborníky maximálně znalé ve svém oboru. Využijte možnosti montáže výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Štoll

Zákazníci si mohou u naší společnosti objednat služby v oblasti výpočetní techniky. Naše záložní zdroje neomezí práci vašich počítačů při delším výpadku proudu. S výběrem softwaru podle vašich požadavků vám pomůže kvalifikovaný personál naší prodejny. Nabízíme široký výběr monitorů. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Naše tiskárny osloví každého uživatele. Naše repasované počítače jsou nejlevnější. Nabízíme Vám servis výpočetní techniky za bezkonkurenční ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku