Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nejen pc bazar BrnoBrno

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Díky rychlosti našich pracovníků, na prodejně výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:


60200 Brno

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sims Lifecycle Services, s.r.o.

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Věnujeme se prodeji výpočetní a kancelářské techniky. Repasované domácí počítače od nás jsou levnější a slouží jako nové. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tiskáren. Nabízíme široký výběr počítačů a příslušenství. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Prohlédněte si náš velký výběr monitorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Terra PC, s.r.o.

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojení. Servis výpočetní techniky od naší společnosti je zárukou kvality a rychlosti. Připravili jsme vám výběr skvělých počítačů. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Přijďte si k nám vybrat kvalitní monitor. Jsme specializovaný prodejce v prodeji tabletů. Dodáváme kvalitní síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PROCOMS SERVIS, s.r.o.

Kvalita poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky a odborně vyškolení zaměstnanci jsou v naší společnosti prioritou. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Ochota našich pracovníků na prodejnách s výpočetní technikou, je pro nás na prvním místě. Naše počítače jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Provádíme expresní odvirování počítačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku