Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aeroklub Brno - MedlánkyBrno

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Seriózní chování je pro nás zásadní. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Kontaktní údaje:

Brno
62100 Brno

 
Telefon: +420541227222
E-mail: akmedlanky@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tatra klub Brno

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Na naší serióznosti si zakládáme. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Harley - Davidson Club Brno

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rozhlasový klub Litina a radioklub mládeže OK2KUB

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká astronomická společnost

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Náš spolek se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku