Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vít KomárekZábřeh

Poskytneme vám kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Náš servis výpočetní techniky je tu pro Vás. U nás máte dostupné veškeré síťové prvky v rámci výpočetní techniky. Veškeré zboží u nás je reálné zakoupit na splátky. Dále zajištujeme servis kopírek. Naše tablety jsou zárukou kvality. Nabízíme spolehlivé servery. Naše firma vám zajistí prodej kompletního sortimentu výpočetní techniky Přijďte si k nám vybrat kancelářskou techniku, která bude odpovídat Vašim požadavkům. V naší nabídce naleznete pouze vysoce výkonné tiskárny. Sjednejte si u nás také montáž výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej kvalitních notebooků za dostupné ceny.

Kontaktní údaje:

Nerudova 2082/7
78901 Zábřeh

 
Telefon: +420583450445
E-mail: vit.komarek@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Přemysl Fadrný,počítače

Zákazníci oceňují kvalitu našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Rychlé dodání je pro nás zásadní. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. Zaměřujeme se na počítačové softwary. Rádi vyhovíme vašim požadavkům na servis výpočetní techniky. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaromír Bukovský - Status

Naše firma se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitě našich produktů si dáváme záležet. V naší nabídce naleznete pouze vysoce výkonné tiskárny. Jsme profesionálním prodejcem počítačů. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. U nás najdete repasovanou výpočetní techniku od profesionálů. Připravili jsme pro vás velké množství tabletů. Nabídneme Vám kopírku, která splňuje Vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku