Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Paraklub DeltaBrno

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky.

Kontaktní údaje:

Horácké náměstí 1473/11
62100 Brno

 
Telefon: +420541225443
E-mail: delta@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autoklub Trabant

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Jsme místem pro různá setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FITCE CZ - Česká společnost Federace telekomunikačních inženýrů Evropské unie při ČVTSS

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tatra klub Brno

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Na naší serióznosti si zakládáme. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Genetická společnost Gregora Mendela

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi vás budou kuželky bavit. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku