Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Skautská nadace Jaroslava FoglaraPraha, Nové Město

Naše organizace se zabývá humanitární pomocí. V naší instituci ochotou nešetříme. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročných životních situacích. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Naše instituce pracuje pro mládež.

Kontaktní údaje:

Senovážné náměstí 977/24
11000 Praha, Nové Město

 
Telefon: +420234621223, +420234621533
E-mail: snjf@snjf.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Studio Motýlek Studio Motýlek, s.r.o.

Naší hlavní činností je humanitární pomoc. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Mezi naše cílené služby patří také setkávání. Specializujeme se na potřeby seniorů. Naše instituce se specializuje na děti. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10

Naše společnost je známa humanitární pomocí. Zaměstnanci naší humanitární organizace jsou velice ochotní. Specializujeme se na poradenství v oblasti neziskové a humanitární pomoci. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Děti se na nás mohou spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TILIA - občanské sdružení

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. Serioznost naší instituce je prověřena zkušenostmi mnoha klientů. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace. Mládeži dokážeme skvěle zaplnit volný čas. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb

Naše instituce je ochotna poskytnout sociální pomoc. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Pro děti připravujeme zábavný a zajímavý program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku