Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

UnicompPraha

Služby v oblasti výpočetní techniky poskytujeme na vysoké úrovni. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Nabízíme výpočetní techniku a ochotu při pomoci s výběrem. U nás najdete kvalitní tiskárny. Provozujeme prodej výpočetní techniky. Jsme specialisté na servis Vaší výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků. Odvirování počítače Vás zbaví veškerého škodlivého softwaru a malwaru, který máte v počítači. Poskytujeme i prodej na splátky. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Naše společnost nabízí tablety pro každého. Repasované počítače nakupujte jen u prověřených prodejců. Pro pohodlnou práci na počítači je třeba také správně zvolený monitor. Notebook dnes umí plnohodnotně nahradit klasický stolní počítač. Zabýváme se prodejem počítačů. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení.

Kontaktní údaje:

Radlická 2054/47
15000 Praha

 
E-mail: unicomp@unicomp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PROMOcomp, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. Vybavte si kancelář kopírkou od nás. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. Software i výpočetní techniku jsme pro vás připravili za bezkonkurenční ceny. Nabízíme širokou škálu monitorů. Prodáváme spolehlivé notebooky pro každého. Připravili jsme pro vás širokou nabídku počítačů určených pro domácnost i do kanceláří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Koželuh - prodej repasovaných PC

Naše společnost nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Seriózní jednání je pro nás zásadní. Při nákupu u nás získáte skutečnou kvalitu. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Spoléháme se na ochotu našeho personálu. Nákupem v obchodě naší společnosti získáte cenově dostupný sortiment výpočetní techniky, kvalitní služby a poradenství odborného personálu. Prodáváme levnou výpočetní techniku včetně repasované..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxed, s.r.o.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je základem našeho prodeje. Dovoz vašeho zboží provádíme prověřenými dopravci. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny. Pokud hledáte nákup výpočetní techny na splátky bez navýšení, jste na správné adrese. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Hledáte zabezpečení pro vaše souborové servery, u nás Vám poskytneme nejlepší řešení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Čejka - výpočetní technika

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou k nezaplacení. Prodej na splátky naši klienti velmi oceňují. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! Přijďte si k nám vybrat kvalitní monitor. Prodáváme notebooky různých značek. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich počítačů. Repasované domácí počítače od nás jsou levnější a slouží jako nové. Věnujeme se prodeji a servisu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku