Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrála informačních technologií pro nestátní neziskové organizace v České republice, o.p.s.Praha

Jsme poskytovatelem služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. Pořiďte si u nás spolehlivý notebook. Svým klientům nabízíme i software. S naším hardwarem vám půjde práce lépe od ruky. Pokud marně hledáte, na koho se obrátit s koupí tabletu, přijďte k nám. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. Veškeré zboží od nás získáte i na splátky. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni.

Kontaktní údaje:

Novodvorská 1010/14
14200 Praha

 
Telefon: +420244001275
E-mail: info@centralait.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Boxed, s.r.o.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je základem našeho prodeje. Dovoz vašeho zboží provádíme prověřenými dopravci. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny. Pokud hledáte nákup výpočetní techny na splátky bez navýšení, jste na správné adrese. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Hledáte zabezpečení pro vaše souborové servery, u nás Vám poskytneme nejlepší řešení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Koželuh - prodej repasovaných PC

Naše společnost nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Seriózní jednání je pro nás zásadní. Při nákupu u nás získáte skutečnou kvalitu. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Spoléháme se na ochotu našeho personálu. Nákupem v obchodě naší společnosti získáte cenově dostupný sortiment výpočetní techniky, kvalitní služby a poradenství odborného personálu. Prodáváme levnou výpočetní techniku včetně repasované..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PROMOcomp, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. Vybavte si kancelář kopírkou od nás. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. Software i výpočetní techniku jsme pro vás připravili za bezkonkurenční ceny. Nabízíme širokou škálu monitorů. Prodáváme spolehlivé notebooky pro každého. Připravili jsme pro vás širokou nabídku počítačů určených pro domácnost i do kanceláří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Čejka - výpočetní technika

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou k nezaplacení. Prodej na splátky naši klienti velmi oceňují. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! Přijďte si k nám vybrat kvalitní monitor. Prodáváme notebooky různých značek. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich počítačů. Repasované domácí počítače od nás jsou levnější a slouží jako nové. Věnujeme se prodeji a servisu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku