Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BM-Software - Petr PoláčekNěmčičky

Nabízíme prodej a servis elektra, mobilů a počítačů pro kancelář a obchod. Náš ochotný personál vyřídí Vaše požadavky k plné spokojenosti. Díky našim znalostem v oblasti prodeje kancelářské a obchodní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Naši klienti se můžou spolehnout na naši serióznost při prodeji kancelářské a obchodní techniky. Využijte naši nabídku na prodej kvalitní kancelářské a obchodní techniky.

Kontaktní údaje:

84
69107 Němčičky

 
Telefon: +420608447546, +420519430765
E-mail: bmsoft@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ORIS PLUS spol. s.r.o.

Dodáváme také prvotřídní zboží pro kancelář a obchod za dobré ceny. Na našich prodejnách Vás obsloužíme co nejrychleji. Nabízíme vám naše bohaté znalosti z oblasti prodeje kancelářské a obchodní techniky. Náš sortiment v oddělení kancelářské a obchodní techniky splňuje normy té nejvyšší kvality. Naše společnost disponuje při prodeji velkou ochotou. Vyzkoušejte náš spolehlivý servis kancelářské a obchodní techniky. Telefony a další zboží nabízíme za atraktivní ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Etend.cz

Nabízíme prodej kancelářské a obchodní techniky. Jsme dynamická firma zaměřující se na poskytování poradenství při výběru kancelářské a obchodní techniky. Díky rychlosti našich pracovníků máme náskok před konkurencí. Specializujeme se na prodej kancelářské a obchodní techniky, která splňuje veškeré normy. Na našich prodejnách se setkáte pouze s ochotným personálem. Využijte možnosti vybrat si u nás docházkové karty dle svých představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alveno

Náš tým profesionálů Vám vždy poradí s výběrem techniky pro kancelář a obchod. Jsme firma, která se zabývá prodejem kvalitní kancelářské a obchodní techniky. Mluví za nás naše znalosti v oboru kancelářské a obchodní techniky. Náš ochotný personál vyřídí Vaše požadavky k plné spokojenosti. Potřebujete-li sortiment týkající se kontroly docházky, navštivte naší prodejnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku