Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fram Orsus CZ, v.o.s.Ostrava

Naše výroba papírového zboží je velmi žádaná. Ochota je důležitou hodnotou zaměstnanců naší společnosti. Dokonalá znalost výrobního procesu je pro nás samozřejmostí. Zákazníci si cení kvality našeho zboží. Vyrábíme kvalitní zboží rychle a spolehlivě. Patříme mezi seriozní výrobce. Pečlivě zpracováváme papírové a polygrafické zboží.

Kontaktní údaje:

Emila Filly 982/12
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596617306
E-mail: info@framorsus.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vydavatelství Srdce, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu různého papírového zboží. Jsme odborníci v oblasti zaměřené na poradenství ve výrobě papírového a polygrafického zboží. Věnujeme se výrobě zboží s perfektní znalostí výrobních procesů. Mnoho zákazníků si cení naší rychlosti výroby zboží. Zajišťujeme seriozní výrobu papírového a polygrafického zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Otakar Brandos - Nakladatelství a vydavatelství

Specializujeme se na výrobu papírového zboží té nejvyšší kvality. Zabýváme se rychlým vyřizováním zakázek. Profesionální poradenství je pro nás prioritou. Jsme oblíbenými výrobci map. Specializujeme se na výrobu knih.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Krásný - Marco Music Box

Naší hlavní činností je výroba papírového zboží. Při výrobě dbáme na perfektní znalost zboží. Zabýváme se spolehlivým poradenstvím. Vyrábíme kvalitní zboží rychle a spolehlivě. Vyrábíme zboží, které se vyznačuje kvalitou. Zákazníci oceňují spolehlivost našeho vydavatelství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Miroslava Górecká, vydavatelství učebnic

Jsme oblíbenými výrobci papírového zboží. Díky naší serioznosti jsme vyhledávanou výrobní společností. Zabýváme se rychlou výrobou papírového a polygrafického zboží. Naší doménou je kvalita výrobků. Naši zaměstnanci vám ochotně vyhoví. Nabízíme spolehlivé poradenství. Specializujeme se na výrobu učebnic..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku