Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Truhlářství František RejzekČeská Skalice, Zájezd

Jakýkoliv nábytek si můžete nechat vyrobit u nás. Rychlost vyhotovení objednávky přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Poradíme si s montáží nábytku všech značek. V našem podlahářském studiu naleznete širokou nabídku podlah. Samozřejmostí při výrobě pergol je použití toho nejkvalitnějšího dřeva.

Kontaktní údaje:

45
55203 Česká Skalice, Zájezd

 
Telefon: +420606790007
E-mail: f.rejzek@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Josef Poděbradský

Při výrobě nábytku si zakládáme na precizním dílenském zpracování. Spolehněte se na naše znalosti v oboru. Ochota, spolehlivost a profesionalita služeb je pro nás samozřejmostí. Montáž nábytku přenechte profesionálům. Naši zkušení pracovníci vám poradí s návrhem interiéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Truhlářství ŠuBr, spol. s r.o.

Při výrobě nábytku nasloucháme požadavkům zákazníka. Rychlost vyhotovení zakázky je pro nás výzvou. Vynikáme seriózností poskytovaných služeb. Při práci dokážeme zúročit své dovednosti a znalosti. Naše společnost se může pochlubit nejširším výběrem podlah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DNA Soliters - David Gnol

Klademe důraz na ruční výrobu nábytku. Pokud hledáte ochotu a profesionální zpracování, neváhejte se na nás obrátit. Portfolio našich služeb zahrnuje samozřejmě také poradenství. Rychlost a kvalita zhotovení zakázek je naší prioritou. Specializujeme se na prodej vybavení do koupelny včetně obkladů. V naší nabídce naleznete interiérové i exteriérové schodiště. Věnujeme se jak návrhů skříní, tak jejich realizaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ŠUBRT NÁBYTEK

K výrobě nábytku nejvyšší kvality používáme nejlepší materiály. Neváhejte u nás zakoupit výrobky nejvyšší kvality. Zařídíme vše, co je potřeba k vybavení vaší ložnice. Nabízíme kompletní vybavení dětského pokoje pro vaše ratolesti. Poradíme si s montáží nábytku všech značek. Do naší nabídky spadá výroba vestavěných skříní. Při realizaci návrhů interiérů klademe důraz na individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku