Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karpatria - společnost pro rozvoj turistikyPozlovice

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Kontaktní údaje:

Pozlovice 311
76326 Pozlovice

 
Telefon: +420677134221
E-mail: a-linhart@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub českých turistů Vsetín

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Setkávání jsou naší prioritou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Přátelé evropských vrcholů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TOM 7331 Vsetín

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub českých turistů Bystřice pod Hostýnem

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku