Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cash ElektronicZlín, Kostelec

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Zaměřujeme se na prodej kamer. Prodáváme tablety různých velikostí. Prodáváme různé druhy sporáků. Kupte si u nás sušičku a za chvíli si nebudete umět představit život bez ní. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. Satelity z naší nabídky jsou od prověřených výrobců a dodavatelů Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní vysavače. S pračkami z naší prodejny dosáhnete perfektních výsledků pokaždé. Naše myčka se stane vaším každodenním pomocníkem při mytí nádobí.

Kontaktní údaje:

Na Rusavě 181
76314 Zlín, Kostelec

 
Telefon: +420577914205
E-mail: info@cash-elektro.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OKAY.cz

Naše firma nabízí nejlepší elektrospotřebiče na trhu. Nabízíme široký sortiment audiovizuální elektroniky. Nabízíme Vám prodej spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem telefonů. Naše satelity jsou nejlepší na trhu. Díky velké úložné kapacitě se do našich tabletů vejde spousta složek. Specializujeme se na kamery. V naší firmě můžete zaplatit za zboží platební kartou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cash Elektronic

Elektrospotřebiče nabízíme za výhodné ceny. Využijte naší neodolatelné nabídky kamer. Vyberte si u nás výkonný tablet za rozumnou cenu. S naším sporákem Vám vaření půjde jedna radost. Nabízíme praktické sušičky pro všechny typy prádla. S námi máte možnost si dobře vybrat i v oblasti bílé techniky. Poradíme vám s výběrem a nakupem ideálních satelitů. Zaměřujeme se na prodej vysavačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MAVEX, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem velkých a malých domácích elektrospotřebičů. Zavazujeme se ke splnění všech přání vedoucích k vaší spokojenosti. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. Díky našemu tabletu si můžete váš oblíbený film vychutnat kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cash Elektronic

V našem ráji elektrospotřebičů si vybere opravdu každý. Prodáváme klasické i digitální kamery. Vyberte si u nás ten nejvhodnější tablet. S naším sporákem Vám vaření půjde jedna radost. Pořiďte si naši sušičku a již nikdy nebudete muset sušit prádlo na sušáku. Jestliže jste se rozhodli pro nákup v prostředí bílé techniky, jste tu správně. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Jsme odborníky na vysavače.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku