Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cash ElektronicZlín, Kostelec

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Zaměřujeme se na prodej kamer. Prodáváme tablety různých velikostí. Prodáváme různé druhy sporáků. Kupte si u nás sušičku a za chvíli si nebudete umět představit život bez ní. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. Satelity z naší nabídky jsou od prověřených výrobců a dodavatelů Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní vysavače. S pračkami z naší prodejny dosáhnete perfektních výsledků pokaždé. Naše myčka se stane vaším každodenním pomocníkem při mytí nádobí.

Kontaktní údaje:

Na Rusavě 181
76314 Zlín, Kostelec

 
Telefon: +420577914205
E-mail: info@cash-elektro.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cash Elektronic

Elektrospotřebiče nabízíme za výhodné ceny. Využijte naší neodolatelné nabídky kamer. Vyberte si u nás výkonný tablet za rozumnou cenu. S naším sporákem Vám vaření půjde jedna radost. Nabízíme praktické sušičky pro všechny typy prádla. S námi máte možnost si dobře vybrat i v oblasti bílé techniky. Poradíme vám s výběrem a nakupem ideálních satelitů. Zaměřujeme se na prodej vysavačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MAVEX, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem velkých a malých domácích elektrospotřebičů. Zavazujeme se ke splnění všech přání vedoucích k vaší spokojenosti. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. Díky našemu tabletu si můžete váš oblíbený film vychutnat kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

T.S.BOHEMIA a.s.

Naše elektrospotřebiče potěší každého zákazníka. Na naši elektroniku se můžete spolehnout. Prodáváme různé druhy chladniček. Zaměřujeme se na prodej satelitů. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího notebooku. Jsme specialisté na prodej kvalitních počítačů. Zaměřujeme se na prodej praček. Naši myčku ocení každá hospodyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OKAY.cz

S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete poradit v oblasti vlastností a funkcí elektrospotřebičů. V našem prodeji se zaměřujeme na nabídku moderní audiovizuální elektroniky. Prodej nejlepší spotřební elektroniky jedině u naší společnosti. Prodáváme telefony různých značek. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni. Prodáváme tablety různých značek a typů, na kterých můžete své fotky prohlížet pořád dokola. Prodáváme klasické i digitální kamery. U nás můžete za spotřební elektroniku platit kartou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku