Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Isit, a.s.Ostrava

Pro naše zákazníky zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Při výběru výpočetní techniky vám poskytneme odborné poradenství. Software je také součástí naší nabídky. Pokud marně hledáte, na koho se obrátit s koupí tabletu, přijďte k nám. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku aktivních i pasivních síťových prvků. Specializujeme se na VoIP. S ochotou vždycky poradíme v našem servisu. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují.

Kontaktní údaje:

Vítkovická 3056/2
70200 Ostrava

 
Telefon: +420596655601
E-mail: info@isit.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Charonware, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej softwaru pro domácnosti i společnosti. Zabýváme se prodejem kvalitního zboží, které potřebujete. Připravili jsme pro vás širokou nabídku notebooků určených pro domácnost i do kanceláří. Software od nás splňuje předpoklady kvality. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CALL US, s.r.o.

U nás se dočkáte kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše pokladní systémy jsou snadno pochopitelné pro vaše zaměstnance. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Nabízíme servery přizpůsobené pro Vaše potřeby. Specializujeme se i na školení. Nabízíme kvalitní hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aplex, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky rychle a kvalitně. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Naše oddělení prodeje výpočetní techniky, Vám vždy ochotně poradí. Naše společnost se zaměřila na prodej výpočetní techniky a v rámci poskytovaných služeb provozuje i servis vysoké kvality. Naše počítače osloví každého uživatele. U nás najdete širokou nabídku softwaru pro domácnost i do kanceláře za skvělé ceny. Proškolíme Vás, jak správně používat výpočetní techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

U & Sluno, a.s.

Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti výpočetní techniky. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Ochotu pomoci Vám rozhodně můžeme slíbit. Vaše zboží vám odešleme opravdu rychle. Využijte při výběru výpočetní techniky služeb odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku