Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol ŽdániceŽdánice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Obraťte se bez obav na naše poradenství.

Kontaktní údaje:

Sokolská 494
69632 Ždánice

 
Telefon: +420518634170
E-mail: sokolzdanice@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Terezín

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Poskytujeme poradenství i konzultace. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Dubňany

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Je pro nás důležitá serioznost. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. U nás můžete počítat s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Čejč

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Sobůlky

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku