Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota Sokol, ČejkoviceČejkovice

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Kontaktní údaje:

Školní 801
69615 Čejkovice

 
Telefon: +420518362702

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Dambořice

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Želetice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Náš spolek je velice seriózní. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Archlebov

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Kostelec

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku