Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota Sokol, ČejkoviceČejkovice

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Kontaktní údaje:

Školní 801
69615 Čejkovice

 
Telefon: +420518362702

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Sobůlky

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kyjov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Kostelec

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Ždánice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Obraťte se bez obav na naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku