Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol SobůlkySobůlky

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Kontaktní údaje:

Sobůlky 38
69701 Sobůlky

 
E-mail: lecian1@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Čejč

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Archlebov

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Písek

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Bzenec

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku