Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bobelovka - centrum pobytových a ambulantních sociálních služebJindřichův Hradec

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Náš denní stacionář vám je k dispozici. Jsme odborníky na sociální služby.

Kontaktní údaje:

Jindřichův Hradec-Otín 90
37701 Jindřichův Hradec

 
Telefon: +420384320325
E-mail: info@bobelovka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, ZŠ a školní jídelna Počátky

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pístina - domov pro osoby se zdravotním postižením

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav sociální péče Lidmaň

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Nabízíme pečovatelskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Diagnostický ústav sociální péče Černovice

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku