Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sociální služby Města KroměřížeKroměříž

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Spolehněte se na náš denní stacionář. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Kontaktní údaje:

Riegrovo náměstí 159/15
76701 Kroměříž

 
Telefon: +420573500761
E-mail: info@sskm.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Výchovný ústav pro mládež, Střední odborné učiliště a Učiliště

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav sociální péče pro mládež a dospělé muže Dřevohostice

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Domov Horizont

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav sociální péče pro ženy Kokory

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku