Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sociální služby města TřinceTřinec

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Jsme odborníky na sociální služby.

Kontaktní údaje:

Habrová 302
73961 Třinec

 
Telefon: +420558993711
E-mail: ssmt@ssmt.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sociální služby Karviná

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Santé - Domov pro osoby se zdravotním postižením

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Využijte náš denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Magnolie - Chráněné bydlení

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 210

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku