Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Toyota DolákPlzeň, Skvrňany

Jsme firmou poskytující služby, které zahrnují též nabídku v oblasti auto moto. Nechejte si právě u nás provést stk na vašem vozidle. Naše atraktivní ceny vás zaujmou v naší půjčovně. Zajišťujeme prodej použitých náhradních dílů na veškeré značky vozů. Jsme odborníci na prodej levných autodílů. Zabýváme se prodejem plechových disků. V nabídce naší společnosti figuruje i prodej ocelových disků. Motoristé jistě ocení naši nabídku litých disků. Neopomínáme ani prodej hliníkových disků. Specializujeme se na prodej náhradních dílů zaručené kvality. Nabízíme vám prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. K prodeji jsou nás i různé materiály určené k lakování vozidel.

Kontaktní údaje:

Podnikatelská 1237/30
30100 Plzeň, Skvrňany

 
Telefon: +420602636322, +420371430030
E-mail: petr.hasman@dolak.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Václav Smrčka

Vybírejte z naší široké nabídky produktů v oblasti auto-moto. Na serióznost se ve službách automobilového průmyslu někdy zapomíná, ale naše firma si na ni potrpí. Jsme společnost, která disponuje znalostmi ohledně auto-moto služeb. Moderní pojetí je určeno speciálně pro vás. Naše firma nabízí dobrou cenu poskytovaných auto-moto služeb. Naši profesionální mechanici si poradí s každou závadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autosalon DAJBYCH

Jsme fimou zajišťující komplexní služby v rámci nabídky v oblasti auto moto. Na rozdíl od jiných servisů nabízíme majitelům aut seriózní přístup. Nebráníme se modernímu přístupu. Náš personál má kvalitní a odborné znalosti. Chcete-li služby za dobrou cenu, kontaktujte nás. Nabízíme vám nadprůměrnou kvalitu našich služeb. S oblíbeností naší společnosti na auto-moto služby budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku