Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Václav SmrčkaPlzeň, Litice

Vybírejte z naší široké nabídky produktů v oblasti auto-moto. Na serióznost se ve službách automobilového průmyslu někdy zapomíná, ale naše firma si na ni potrpí. Jsme společnost, která disponuje znalostmi ohledně auto-moto služeb. Moderní pojetí je určeno speciálně pro vás. Naše firma nabízí dobrou cenu poskytovaných auto-moto služeb. Naši profesionální mechanici si poradí s každou závadou.

Kontaktní údaje:

Řepná 25
30100 Plzeň, Litice

 
Telefon: +420608861474
E-mail: pneusmrcka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autosalon DAJBYCH

Jsme fimou zajišťující komplexní služby v rámci nabídky v oblasti auto moto. Na rozdíl od jiných servisů nabízíme majitelům aut seriózní přístup. Nebráníme se modernímu přístupu. Náš personál má kvalitní a odborné znalosti. Chcete-li služby za dobrou cenu, kontaktujte nás. Nabízíme vám nadprůměrnou kvalitu našich služeb. S oblíbeností naší společnosti na auto-moto služby budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Toyota Dolák

Jsme firmou poskytující služby, které zahrnují též nabídku v oblasti auto moto. Nechejte si právě u nás provést stk na vašem vozidle. Naše atraktivní ceny vás zaujmou v naší půjčovně. Zajišťujeme prodej použitých náhradních dílů na veškeré značky vozů. Jsme odborníci na prodej levných autodílů. Zabýváme se prodejem plechových disků. V nabídce naší společnosti figuruje i prodej ocelových disků. Motoristé jistě ocení naši nabídku litých disků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku