Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Media Trade Interactive, s.r.o.Praha

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní jednání. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

Pod vinohradem 1780/2
14700 Praha

 
Telefon: +420244463617
E-mail: info@mediatrade.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Střeštík - FORTNA

Na služby v oblasti výpočetní techniky jsme specialisté. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Naše společnost Vám poskytne kompletní poradenství při prodeji kancelářské a obchodní techniky. Při poskytování našich služeb, nám pomáhají naše znalosti z oblasti výpočetní techniky. Opravdu rychlé vyřízení objednávky. Naše společnost zajišťuje prodej IT techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Zaviačič - Text - Zaviačičovi

Jsme expertem na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás širokou nabídku počítačů za skvělé ceny. Naše společnost prodává kvalitní notebooky. U nás nakoupíte výhodně veškerou výpočetní techniku, tj. i tablety. Máme pro vás kopírky, se kterými budete spokojeni. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marta Petržílková - prodej softwaru

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Máme pro vás velký výběr kvalitních počítačů. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. Zajistíme vám spolehlivý a bezpečný software. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Různé typy kopírek jsou stálým sortimentem naší prodejny. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jindřich Šaršon - Sarsoft

Nabízíme služby přímo na míru v oblasti výpočetní techniky. Při prodeji výpočetní techniky si zakládáme na individuálním přístupu. Specializujeme se na notebooky. Máme pro vás velice kvalitní tablety. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Díky nám pro vás bude nakupování na splátky příjemné. Síťové prvky z našeho sortimentu nakoupíte jednoduše a rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku