Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sport Bar No.14Kdyně

Provozování baru s nabídkou občerstvení ocenil nejeden zákazník. Jsme nejlepším barem na míchané nápoje. Důležitou vlastností profesionálního týmu v našem baru, je ochota. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají. Široká škála exotických koktejlů, alkoholických nápojů a přátelská atmosféra si Vás podmaní. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje.

Kontaktní údaje:

Vodní 683
34506 Kdyně

 
E-mail: chatasumava@sumava.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Olga Boumová - sport bar

Naší náplní je provozování baru. Ochutnejte naše prvotřídní nápoje. Představujeme vám nabídku luxusních koňaků, whiskey, gin a dalších alkoholických nápojů. Náš bar nabízí také nealkoholické míchané nápoje. S přáteli si u nás můžete posedět i zahrát kulečník. Příjemné prostředí, pivo, občerstvení a možnost zahrát si šipky najdete v našem baru. Pozvěte si k nám přátele na turnaj ve stolním fotbalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sport Bar Železná Ruda

Provozování baru je díky nám snadné. Naše zboží je vždy vyrobeno tak, aby vyhovovalo vašim nárokům na kvalitu. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Rádi bychom Vám představili nové, moderní a velmi příjemné prostředí našeho baru. V našem baru Vám nabídneme ty nejlepší nápoje dle Vašich požadavků. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky. V našem sportbaru můžete zažít nevšední atmosféru s přáteli i obchodními partnery..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku