Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmaceutická fakultaBrno

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Využijte specializované studium naší vysoké školy.

Kontaktní údaje:

Palackého třída 1946/1
61200 Brno

 
Telefon: +420541219751
E-mail: levicekd@vfu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lékařská fakulta

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Dbáme na to, aby naši studenti měli dostatečné znalosti z ekonomiky. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta strojního inženýrství

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Jsme velmi solidní vysokou školou. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Poskytujeme i bakalářské studium. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku. Nabízíme také kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoké učení technické v Brně

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Vzdělání v oboru architekt vám rádi umožníme. Poskytujeme semináře z různých oborů. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku