Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta sportovních studiíBrno

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Kontaktní údaje:

Sladkého 537/13
61700 Brno

 
Telefon: +420549492000
E-mail: info@fsps.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hudební fakulta

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Nabízíme studium na vysoké škole. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta strojního inženýrství

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Jsme velmi solidní vysokou školou. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Poskytujeme i bakalářské studium. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku. Nabízíme také kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum sportovních aktivit

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku