Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pedagogická fakultaBrno

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Naše základní škola je určena i pro vaše děti. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Zabýváme se semináři z různých oblastí. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Kontaktní údaje:

Poříčí 623/7
63900 Brno

 
Telefon: +420549491111
E-mail: wlib@jumbo.ped.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Imps, a.s.

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Našim záměrem je ochotné jednání. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum sportovních aktivit

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Jsme velmi solidní vysokou školou. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Poskytujeme i bakalářské studium. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku. Nabízíme také kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického Brno

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme provoz vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku