Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ekonomicko-správní fakultaBrno

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Přijďte studovat na naši střední školu. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Poskytujeme knihovnické služby.

Kontaktní údaje:

Lipová 507/41a
60200 Brno

 
Telefon: +420549491710
E-mail: info@econ.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Jsme velmi solidní vysokou školou. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Poskytujeme i bakalářské studium. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku. Nabízíme také kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického Brno

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme provoz vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hudební fakulta

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Nabízíme studium na vysoké škole. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Imps, a.s.

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Našim záměrem je ochotné jednání. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku