Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.Brno

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Jsme velmi solidní vysokou školou. Naučíme vás, jak se stát profesionálním fotografem.

Kontaktní údaje:

Masná 229/34
60200 Brno

 
Telefon: +420548213976
E-mail: posta@fdyson.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lékařská fakulta

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Dbáme na to, aby naši studenti měli dostatečné znalosti z ekonomiky. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta ekonomiky a managementu

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta informatiky

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického Brno

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme provoz vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku