Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta strojního inženýrstvíBrno

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Kontaktní údaje:

Technická 2896/2
61600 Brno

 
Telefon: +420541141111

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fakulta informatiky

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékařská fakulta

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Dbáme na to, aby naši studenti měli dostatečné znalosti z ekonomiky. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum sportovních aktivit

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hudební fakulta

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Nabízíme studium na vysoké škole. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku