Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta metalurgie a materiálového inženýrstvíOstrava

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Přinášíme vám knihovnické služby pro malé i velké čtenáře.

Kontaktní údaje:

17. listopadu 2172/15
70800 Ostrava

 
Telefon: +420596995374
E-mail: katerina.koronkova@vsb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hornicko-geologická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ekonomická fakulta

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ostravská univerzita v Ostravě

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Využijte možnosti navštívit naši knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta umění

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku