Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota KunčičkyOstrava

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Kontaktní údaje:

Polní osada 86
71800 Ostrava

 
Telefon: +420596238040

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Roma Ostrava

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PGST Ostrava

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Lokomotiva Ostrava

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Unie Hlubina,Ostrava

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku